Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

KİT MTM
ITALIAN GAS TECHNOLOGY

Sistem KİTMTM için geliştirilmiş yeni LPG gaz dönüşüm sistemidir. Sequent sistemlerindeki uzun yılların tecrübeleri değerlendirilip geliştirilerek gerek doğalgaz gerekse lpg dönüşümlerinde kullanılmak üzere bu yeni son sistem hayata geçirilmiştir.

Sistem; Hardware yapısı, basınç regülatörü, filitre, keihin enjektörleri, basınç ve ısı sensörleri ve güçlü elektronik beyin ile mükemmel bir duruma getirilmiş ve güçlendirilmiştir.

Software’ deki en büyük yenilik; yakıt dozajının mükemmel bir şekilde ayarlanabilirliği sağlanmış ve dolayısıyla araçta en iyi neticeye kısa sürede ulaşılması garantilenmiştir. Ayrıca ECO DRIVE sistem sayesinde motorun benzindeki tüm işlevleri kontrol edilerek, aynı diagnosların gaza aktarılması; aracın orijinal OBD sistemi ile iletişim kurabilmesi sağlanmıştır.

Konfigürasyon, basınç regülatörü kesin ve stabil ayar garantisi sunmakta olup, motorun değişik zamanlarda ihtiyaç duyabileceği değişken yüksek güçlere cevap verebilmekte ve kapasitesinden dolayı aşırı güçlü motorlarda kullanılma imkanı sağlanmaktadır.

Her türlü çalışma şartlarında enjekte edilmesi gereken yakıt miktarı kusursuz tespit edilmiş ve otomobil sürücülerinin memnuniyetinin sağlanması ve otomobil üreticileri açısından da gelecekteki normlara uygunluğu garanti edilmiştir.

KEIHIN enjektör sayesinde yakıt miktarını en iyi şekilde ayarlanması sağlanmaktadır. Bu enjektör benzin prensibiyle çalışmaktadır. Bu prensipte çalışan başka hiçbir enjektör yoktur. Bu da KIT MTM’ ye ayrı bir önem kazandırmaktadır.

En önemli yenilik kablo sistemidir; Kablo sistemi projesi tamamen montajcının rahatı düşünülerek tasarlanmıştır. Kablo bağlantısında soketsiz olarak sadece kontak ve sonda bağlantısı bulunmakta olup bağlantıların en basite indirilmesi sağlanmıştır. Diğer tüm bağlantılar özel bağlantı ile yapılmaktadır.

Yeni dönüşüm anahtarı kesin kesin seviye gösterimini son derece estetik görüntü ile bütünleştirmiş, kullanılan sesli ikaz uyarı sistemi ile de kullanıcıya fayda sağlanması hedeflenmiştir.

ECO DRIVE sistem sensörleri gaz basınç ve ısı değerini gerçek şekilde okur. Map sensörü bağlantısı yapılıp gerek emişli gerekse turbo araçlarda uygulanabilir. Aynı zamanda sıvı soğuma ısı sensörü aracın benzinden gaza geçmesi için gereken şartların uygunluğunu tespit eder.

Otomobil markalarının stratejilerine göre sonda lamba vasıtası ile benzin beyninin yakıt karbürasyonu düzgünlüğü sağlanır. Motorun her silindirine gönderilen yakıt miktarı elektro enjektörler vasıtası ile kontrol edilir. Bu şekilde gazın dozajı ayarlanarak emme manifoltuna ateşleme geri dönüşü engellenerek ulaştırılır.

KIT MTM sıralı sistemleri ECO DRIVE’ ın çalışma yöntemi ile aracı bir yakıttan diğer yakıta yumuşak bir şekilde geçirerek garantiler. Gazın bitme durumunda aynı şekilde hissedilemeyecek duyarlılıkta benzine geri dönüş yapar ve kullanıcının farkındalığını sesli ikaz anahtarı sayesinde sağlar.

KIT MTM aynı zamanda aracınızın ekzoz emisyon değerlerini minimuma düşürerek, çevreye karşı duyarlılığı ile de Çocuklarımıza yaşanabilir daha temiz bir dünya bırakmayı hedef edinmiştir.

Gereğini arz ederiz.

Saygılarımızla